برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 02144623310

فهرست قالب‌های فروشگاهی را مشاهده می‌کنید. برای شروع، قالب دلخواه خود را انتخاب کنید.

قالب جعبه
مشاهده

قالب جعبه

قالب بیسان
مشاهده

قالب بیسان

قالب رویش
مشاهده

قالب رویش

قالب سینا
مشاهده

قالب سینا

قالب پردیس
مشاهده

قالب پردیس

قالب پردیس مناسب برای ساده پسندها شلوغ نبودن وب سایت همیشه انتخاب کاربر را ساده میکند. قالب پردیس دقیقا برای کسانی که مثل ما فکر میکنند طراحی و پیاده سازی شده ارائه تخفیفات روزانه، محصولات شگفت انگیز، صفحه های مختلف و گوناگون، راه های ارتباطی برای مشاوره مشتری ها، اسلایدر سادگی همیشه زیباست.

قالب بهرنگ
مشاهده

قالب بهرنگ

قالب فروشگاهی بهرنگ مناسب برای شیک و مدرن پسندان قالبی کاملا نوین و فضا سازی هوشمندانه از جمله ویژگی های قالب بهرنگ میباشد. بهرنگ بیشتر برای برند فروشان و کالای پوشیدنی طراحی و پیاده سازی شده در عین حال این قالب قابلیت تبدیل شدن به انواع فروشگاه اینترنتی را دارد.

قالب آونگ
مشاهده

قالب آونگ

قالب آونگ مناسب برای فروش اجناس مختلف از طریق اینترنت میباشد. مناسب برای افراد و شرکت های ارائه دهنده محصولات گوناگون و همچنین صفحه های متنوع جهت درج و ثبت محصولات فروشگاهی میباشد. این قالب مناسب شماست اگر میخواهید فروشگاهی بزرگ را در دنیای اینترنت راه اندازی کنید. شامل بخش های گونان از جمله فروش ویژه ، پیشنهاد شگفت انگیز روزانه، اسلایدر، محصولات پر فروش، جدید ترین محصولات اضافه شده و هزاران امکان دیگر میباشد.

قالب چیکا
مشاهده

قالب چیکا

قالب هنری فروشگاهی چیکا مناسب برای کسب و کارهای هنری، معرفی محصولات میتواند مورد استفاده قرار گیرد. این قالب برای افرادی که میخواهند وب سایت متفاوت با گرافیک زیبا داشته باشند مناسب میباشد. ظاهر هنری در کنار فروشگاه در قالب چیکا وجود دارد.

قالب بهراد
مشاهده

قالب بهراد

قالب بهراد برای وب سایت های شرکتی فروشگاهی مناسب میباشد. در صورتی که نیاز به یک سایت شرکتی زیبا و شکیل دارید و میخواهید در کنار وب سایت از محصولات خود کسب درآمد کنید قالب بهراد مناسب برای شما میباشد. ظاهری ساده در عین حال زیبا از ویژگی های بهراد میباشد.

قالب الوند
مشاهده

قالب الوند

قالب فروشگاهی آموزشی الوند مخصوص و مناسب افراد و شرکت های آموزشی میباشد. این قالب به صورت کامل میتواند بحث آموزش و معرفی، کلاس های هفتگی، فروش پکیج و فروش دوره های مختلف را پوشش دهد.

قالب پنبه
مشاهده

قالب پنبه

قالب سهند
مشاهده

قالب سهند

قالب موج
مشاهده

قالب موج

قالب تابان
مشاهده

قالب تابان

قالب مترو
مشاهده

قالب مترو

قالب سپید
مشاهده

قالب سپید

قالب تسلا
مشاهده

قالب تسلا

  • {{value}}
مانند: شرکت ساختگی، فروشگاه ساختگی، وب‌سایت شخصی ساختگی و...
عنوان وب‌سایت را بنویسید.

نوع وب‌سایت شما:
انتخاب نوع وب‌سایت تغییری در امکانات ایجاد نخواهد کرد و تنها اطلاعات پیش‌فرض مربوط به وب‌سایت شما را مشخص می‌کند. بعد از ایجاد وب‌سایت نیز امکان ویرایش آن توسط شما وجود دارد.
نوع وب‌سایت را انتخاب کنید.

آیا قبلا در سایت ساز سفیرک ثبت‌نام کردید؟
نام کاربری را بنویسید.
نام و نام خانوادگی را بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید.

رمز عبور را بنویسید.
رمز عبور برای شناسایی شما و ورود به بخش مدیریت وب‌سایت استفاده خواهد شد.
تکرار رمز عبور را بنویسید. رمز عبور با تکرار آن یکسان نیست.

بازگشت
کمی صبر کنید...
تبریک! وب‌سایت شما، با ظاهر دلخواه شما ایجاد شد
این یک شروع خیلی خوب است

حالا صاحب یک وب‌سایت هستید که به کمک آن می‌توانید در دنیای الکترونیک حضور داشته باشید. البته آدرس وب‌سایت شما موقتا به صورت زیر خواهد بود و پس از پرداخت و فعال‌سازی کامل، به دامنه دلخواه شما مانند www.farabist.com منتقل خواهد شد.

آدرس موقت وب‌سایت شما:
{{succeed.sub_domain}}

اکنون می‌توانید وارد بخش مدیریت وب‌سایت خود شوید و کار با سیستم را شروع کنید. فهرستی از تنظیمات و کارهایی را که لازم است انجام دهید، در بخش میزکار قرار دادیم. به خاطر داشته باشید که ایمیل خود را بررسی کنید و از مطالب آموزشی که طی امروز و روزهای آینده ارسال خواهیم کرد، استفاده کنید.

اگر سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید:
02100000000

کمی صبر کنید...